Dodávatelia | Rockwell Automation distributor | ControlTech

Spoločnosť ControlTech vznikla v roku 2000 a od svojho počiatku zaisťuje distribúciu produktov pre priemyslovú automatizáciu firmy Rockwell Automation®. Behom vývoja, ktorým sme od nášho založenia prešli, sme sa vždy snažili ponúknuť našim zákazníkom viac než len samotné produkty. Pokúsili sme sa vytvoriť medzi nami prostredie, ktoré by pokrylo Vaše predstavy o kompletnej ponuke produktov a služieb spojených s priemyslovou automatizáciou. Vždy sme sa snažili ponúknuť zákazníkovi špičkové výrobky, technickú podporu a servisné zázemie, primárne naviazané na produkty Rockwell Automation® a k nim doplniť ponuku o sortiment ďalších firiem, ktorý je blízky a funkčne prepojený s Rockwell Automation®.

 

 

ra logo m  Rockwell Automation, Inc. je svetovým lídrom v oblasti priemyslu automatizácie a digitálnej transformácie. Je založený na silných základoch integrity. Našu povesť čo do kvality, spoľahlivosti a inovácií reprezentujú značky, ktoré nesú naše produkty, software a služby. Pri rozširovaní ponuky sa sústredíme na obohatenie našej jedinečnej technologickej diferenciácie a poskytovaniu integrovaných riešení s pridanou hodnotou. 
 ra logo m Riešenia a služby, ktoré doplňujú našu ponuku produktov a maximalizujú produkciu v priebehu životného cyklu automatizácie.
 logo ab Automatizačné prvky a integrované riadiace systémy
 logo faktorytalk FactoryTalk nadväzuje na odkaz Rockwell Software a to ako dodávateľa vysoko výkonného softwaru.
 

Viac informácii o Rockwell Automation tu

logo ALUMINUMARM  ALUMINIUMARM je jednou ze značek společnosti BRKKOL ALÜMİNYUM METAL ENDÜSTRİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ se sídlem v Burse v Turecku, která se specializuje na výrobu hliníkových systémů nosných ramen pro ergonomické rozhraní mezi obsluhou a strojem. Součástí nabídky jsou také ovládací panely, skříně a kiosky.

 logo amci

 

Firma AMCI sa zameriava na náročné aplikácie a vyrába rozsiahlu radu špecializovaných PLC modulov, polohových senzorov, ovládačov pohybu, pohonov a motorov. Ponúkané výrobky možno nájsť v rôznych aplikáciách, od jednoduchých až po sofistikované technológie.

Viac informácii tu

logo aparian

 

Ako Encompass partner spoločnosti Rockwell Automation, Aparian vyvíja, distribuuje a podporuje rôzne inovatívne produkty z oblasti komunikácie, prevodníkov a routerov, ktoré doplňujú produkty a riešenia spoločnosti Rockwell Automation. Produkty Aparian sa bezproblémovo integrujú a fungujú s platformami Rockwell Automation, ponúkajú veľmi jednoduché použitie a umožňujú zákazníkovi plne ťažiť z partnerstva.

Viac informácii tu

 logo apex dynamics

 

 

Firma APEX DYNAMICS ponúka široký sortiment prevodoviek, ktoré je možné spojiť s akýmkoľvek servomotorom či elektromotorom. Prevodovky sú plne rozmerovo zameniteľné za konkurenčné prevodovky. Garantujeme svojim zákazníkom vždy vyššiu kvalitu, parametre produktu a spoľahlivú podporu. Väčšina našich prevodoviek je z nerezovej ocele, ktorá zaručuje ideálne podmienky vo väčšine strojov (napríklad v obrábacom či potravinárskom priemysle).

Viac informácii tu

 logo BihlWiedemann

 

Spoločnosť Bihl + Wiedemann je Encompass partnerom spoločnosti Rockwell Automation. Ponúka komunikačné Gateway brány pre AS-interface, ktoré umožňujú pripojenie siete ASi k procesorom ControlLogix a CompactLogix, a to ako štandardné, tak aj bezpečnostné siete ASi cez EtherNet/IP CIP Safety k procesorom GuardLogix a CompactGuardLogix. Tieto produkty boli testované na kompatibilitu s produktmi Rockwell Automation a je možné ich používať bez obmedzení spoločne s ďalšími produktmi Rockwell.

Viac informácii tu

logo bonitron

 

Partnerstvo Bonitron a Rockwell Automation poskytuje zákazníkom riešenia v aplikáciách s pohonmi Allen Bradley®, ktoré zahrňujú ochranu vášho procesu pred poruchami prepätia, vytvorenie efektívnej jednosmernej zbernice alebo zvýšenie efektivity prevádzky vďaka rekuperácii energie späť do napájacej siete. V portfóliu firmy Bonitron sú brzdné jednotky, rezistory, rekuperačné jednotky a ďalšie.

Viac informácii tu

 logo briggs startton

Firma Briggs & Stratton je dodávateľom kvalitných záložných zdrojov pre domáce a komerčné použitie, ktoré ochránia Vaše spotrebiče citlivé na výpadok napájania. Ponúkané generátory sú poháňané pomocou LPG, ale aj zemným plynom.

Viac informácii tu

logo CAMOZZI Automation

Společnost Camozzi Automation, založená v roce 1964, nabízí produktovou řadu zahrnující komponenty, systémy a technologie pro oblast průmyslové automatizace. V oblasti automatizace se společnost specializuje na navrhování a výrobu pneumatických komponent a systémů pro průmyslovou automatizaci. Jde o kompletní systémy, v nichž mechatronická integrace zahrnuje i snímače a diagnostiku.

 logo Claroty

 

Firma Claroty je leadrem ve vývoji software pro zajištění kybernetické bezpečnosti v OT sítích. Mezi její produkty patří systémy pro analýzu bezpečnostních rizik a zranitelností jednotlivých automatizačních zařízení a pro odhalování kybernetických hrozeb v reálném čase. Z partnerství Claroty a Rockwell Automation pocházejí některá bezpečnostní rozšíření hardwarových i softwarových produktů.

Viac informácii tu

Cubic logo

Společnost CUBIC se specializuje na modulární systémy pro konstrukci elektrických rozváděčů, což posiluje naše portfolio špičkových technologií inteligentního řízení motorů. Modulární systém CUBIC je založen na koncepci standardních modulů z oceli pro konstrukci elektrických rozváděčových systémů do 6300 A. Těchto relativně málo standardních dílů nejenže umožňuje zkonstruovat jakýkoli typ rozváděče, ale také nabízí plnou nezávislost ve vztahu k výběru elektrických komponent.

Dobot logo

 

Firma Dobot ponúka špičkové produkty v oblasti robotiky a poskytuje riešenia pokrývajúce vzdelávanie, priemysel a podnikanie. Súčasťou ponuky sú bezpečné, flexibilné a jednoducho programovateľné šesťosé roboty, štvorosé SCARA roboty a sofistikované výukové roboty s bohatým príslušenstvom.

Viac informácii tu

 

 logo dodge

 

Světový lídr, který posouvá průmysl s řešeními pro přenos mechanické energie.
Již více než 140 let udržuje společnost Dodge® průmysl v pohybu po celém světě díky produktům pro mechanický přenos energie, které umožňují zařízením dosahovat nejvyšší výkonnosti. Ložiska, převodovky, komponenty dopravníků, spojky a řemenové pohony jsou určeny pro špičkovou výrobu za jakýchkoli podmínek.

Viac informácii tu

logo festo

 

Spoločnosť Festo je predným dodávateľom pneumatických, servopneumatických a elektrických zariadení pre priemyslovú automatizáciu. V ponuke nájdeme riešenia pre technológiu pneumatickej a elektrickej automatizácie, ktorú je možné vďaka širokej škále modulárnych systémov prispôsobiť konkrétnym zákazníckym aplikáciám v mnohých rôznych priemyslových odvetviach. Medzi dodávané výrobky patria pneumatické pohony, vákuová technika, spojovacia technika vrátane širokej ponuky chápadiel pro roboty (mechanické chápadlá, adaptívne chápadlá alebo technika pre úchop vákuom).

logo frizlen

 

FRIZLEN je popredný výrobca výkonových rezistorov s rôznorodým produktovým portfóliom pre hodnoty výkonu od 10 W do niekoľko 100 kW.

Viac informácii tu

logo hardy ps

 

HARDY PROCESS SOLUTION sa špecializuje na systémy merania a kontroly hmotnosti. Ponúka kompletnú radu procesných vážiacich prístrojov, senzorov a váh pre použitie v najrôznejších aplikáciách. Údaje o hmotnosti sa jednoducho prenášajú priamo do PLC pomocou zásuvných váhových modulov alebo cez komunikačné rozhranie.

Viac informácii tu

logo helm

 

Firma HELM, ako člen programu Rockwell Automation Encompass, vyrába dedikované vstupné moduly tenzometrov, resolverov a váhových modulov pre riadiace systémy spoločnosti Allen Bradley.

Viac informácii tu

logo hms

 

HMS Industrial Networks poskytujú spoľahlivé riešenia pre priemyslovú komunikáciu, vrátane vzdialenej údržby. V ponuke sú produkty určené pre pripojenie zariadenia k akémukoľvek hlavnému sieťovému protokolu a produktom umožňujúcim prepojenie medzi rôznymi priemyslovými sieťami. Pre riešenie vzdialeného prístupu k PLC, monitoringu a k zberu dát sú dostupné výrobky pod produktovou značkou Ewon.

Viac informácii tu

logo nvent

 

Firma nVent HOFFMAN je globálnym výrobcom ponúkajúcim kompletnú radu komponentov pre ochranu ovládacích prvkov, elektrických komponentov, dátovej komunikácie a elektroniky. V sortimente nájdeme modulárne voľne postavené skrine, kompaktné nástenné skrine, skrine z nerezovej ocele, klimatizácie, ventilátory alebo rozvodnicové a svorkovnicové skrinky. Všetky naše výrobky sú vyrábané podľa najvyšších štandardov a sú podporované servisnou a predajnou podporou po celom svete.

Viac informácii tu

 logo Ocean Data Systems

 

Společnost Ocean Data Systems, založená v roce 2004, vyvíjí software Dream Report® – kompletní řešení pro uživatelsky přívětivé reporty a dashboardy pro průmyslovou automatizaci bez nutnosti programování. Dream Report má přístup k real-time i historickým datům a alarmů z většiny produktů automatizace (PLC, SCADA, Historian...) a může tak automaticky generovat profesionální sestavy a dashboardy.

Více informací zde

logo powerstorm resistors

 

Powerohm je svetovým výrobcom výkonových rezistorov. V ponuke sú brzdné moduly a rezistory rôznych výkonov a prevedení.

Viac informácii tu 

logo prosoft

 

Prosoft Technology ponúka protokolové prevodníky a brány, vrátane produktov pre bezdrôtové a vzdialené pripojenie Vášho zariadenia po celom svete.

 Viac informácii tu

logo satel

 

Firma Satel je výrobca UHF a VHF rádiomodemov pre bezdrôtové dátové siete, špeciálne aplikácie a vysoko dostupné mission-critical systémy.

Viac informácii tu

logo schaffner

 

Schaffner Group je svetovým lídrom v oblasti riešení, ktoré zaisťujú efektívne a spoľahlivé prevádzky výkonových elektronických systémov. Portfólio spoločnosti zahrňuje EMC filtre, harmonické filtre, tlmivky, sínusové filtre a súvisiace služby.

Viac informácii tu

logo smc

Firma SMC je významným dodávateľom pneumatických a elektrických systémov. Štandardná ponuka zahŕňa široké portfólio výrobkov, od úpravy stlačeného vzduchu, cez ventily, pohony a elektronické prvky, až po prvky pre vákuum, čo umožňuje vyhovieť i najnáročnejším požiadavkám automatizácie. Súčasťou ponuky sú tiež vákuové kontaktné i bezkontaktné prísavky, pneumatické, magnetické a servo uchopovače pre roboty.

logo softing

Spoločnosť softing, encompass partner Rockwell Automation, sa špecializuje na prenos digitálnych dát, poskytovanie informácii pre aplikácie v priemyslovej automatizácii a zaistenie výkonu IT systémov. Je výrobcom modulov eATM, prostredníctvom ktorých je možné priamo z rozhrania riadiacich systémov Rockwell Automation prenášať dáta do SQL databázy alebo ich poskytovať ako OPC UA server.

Viac informácii tu

logo spectrum controls

 

Od roku 1991 sa spoločnosť Spectrum Controls zaviazala k mimoriadnemu partnerstvu so spoločnosťou Rockwell Automation. Firma Spectrum Controls vyrába I/O moduly kompatibilné s riadiacimi systémami Allen Bradley, univerzálne priemyselné brány a priemyselné displeje. Produkty poskytujú jednoduché a intuitívne riešenia pre zákazníkov, ktorí potrebujú ovládať svoje priemyselné systémy.

Viac informácii tu

logo Stratus

 

Společnost Stratus, technologický partner společnosti Rockwell Automation a přední světový dodavatel hardwarových a softwarových řešení pro Edge Computing a virtualizaci, zajišťuje nepřetržitou dostupnost kritických podnikových aplikací pomocí spolehlivých a redundantních platforem, které se snadno nasazují a udržují. Společnost Stratus umožňuje podnikům bezpečně a vzdáleně přeměnit data na využitelnou inteligenci na okraji sítě, v cloudu a datovém centru - což zvyšuje provozuschopnost a efektivitu.

Viac informácii tu

logo vakuum technik Firma VAKUUM technik je dodávateľ špeciálnych chápadiel piSOFTGRIP ®, prísaviek, manipulačných chápadiel a príslušenstva pre roboty.
logo WIN-911

 

Spoločnosť WIN-911 je globálny encompass partner spoločnosti Rockwell Automation. Toto partnerstvo nám umožnilo zlepšiť spôsob, akým naši zákazníci používajú upozornenia na alarmy v reálnom čase v rámci softwaru FactoryTalk®. Software umožňuje zasielanie informácií o alarmoch vždy správnej osobe, v správny čas prostredníctvom mobilnej aplikácie, textu, hlasu alebo emailu. Včasné upozornenie pomáha znížiť prestoje vo výrobe a prevádzkové náklady.

Viac informácii tu 

logo vittenstein

 

WITTENSTEIN vyvíja produkty prispôsobené potrebám zákazníka, systémové riešenia pre vysoko dynamický pohyb, maximálne presné polohovanie a inteligentné siete pre technológiu mechatronických pohonov. Prevodovky môžu byť použité prakticky v akejkoľvek aplikácii – od vysoko presných os v obrábacích strojoch a výrobných systémoch až po baliace stroje, kde je nutná maximálna produktivita. Názov WITTENSTEIN je synonymom prémiovej kvality a optimálnej spoľahlivosti, vysokej presnosti, dlhej životnosti a veľmi jednoduchej montáže motoru.

Viac informácii tu